Strona główna » Poradniki » Książę życia

Książę życia

4.00 / 5.00
  • ISBN:
  • 978-83-7859-454-3

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Kilka słów o książce pt. “Książę życia

Czy zdajesz sobie sprawę, że poznawanie nieznanych ci jeszcze kobiet może być proste i przyjemne?


Każdego dnia trafiają nam się świetne okazję, które niestety zazwyczaj już się nie powtarzają. Dzięki tej książce kolejne spotkanie pięknej nieznajomej może stać się okazją do świętowania sukcesu, a nie opłakiwania porażki

Metody, które chcę ci zaproponować nie są typowymi rozwiązaniami, które można znaleźć w Internecie czy na różnych szkoleniach. Jest to system, który stworzyłem bazując na wielu latach nauki i własnych doświadczeń.

Nie proponuje ci tajnych czy wymyślnych technik pełnych angielskich nazw i „branżowych” terminów. Podrywanie kobiet to nie jest przecież jakaś walka w której musisz być wyszkolonym komandosem.

Pokaże ci za to jak odkryć swój naturalny potencjał i wykorzystać go w poznawaniu nowych kobiet. Dzięki temu sam będziesz potrafił na bieżąco wykorzystywać nadążające się sytuację i znaleźć odpowiedni kontekst do rozpoczęcie rozmowy, która będzie dla ciebie naturalna.

Zaletą kursu jest jego praktyczność. Nie jest to 300 stronnicowa książka, napisana tylko po to aby zapełnić puste strony. Ten poradnik zawiera same najistotniejsze rzeczy, pokazujące ci krok po kroku jak dojść do zamierzonego efektu.Oto co m.in. znajdziesz w tym kursie:

  • Jak odnaleźć swoją pasję i stać się interesującym facetem?
  • Budowanie wiary w siebie poprzez wydarzenia.
  • Jak pokonać największe przeszkody w poznawaniu nieznanych ci jeszcze kobiet ?
  • Jak znaleźć punkt zaczepienia i rozpocząć rozmowę?
  • Zdradzę ci jak łatwo stać się zupełnie nową osobą, którą zawsze chciałeś być
  • Powiem ci co zrobić aby kobiety uwielbiały z Tobą rozmawiać

 

Polecane książki

  Anna Markowska przeżyła rodzinną tragedię. Mimo rozpaczliwej tęsknoty za najbliższymi walczy o odzyskanie życiowej równowagi. Niestety wszystko wskazuje na to, że czas radości i spokoju minął bezpowrotnie… Za sprawą chłopaka ze snu Ania trafi w sam środek gry, w kt&oa...
Jess Murphy właśnie straciła ukochaną pracę w ekskluzywnym butiku z ubraniami. Tymczasowo pomaga rodzicom w wypożyczalni samochodów. Niespodziewanie odbiera telefon od biznesmena Benjamina De Silvy, który niedawno kupił butik i wprowadza w nim niekorzystne zmiany. Ponieważ De Silva...
Druga część bestsellerowej serii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka. Kontynuacja thrillera Cokolwiek wybierzesz to pełna emocji opowieść o tym, co na co dzień trudno nam dostrzec. Listopad 2018. KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, zostaje uduszona na oczach tysięcy internautów. Słynna dziennika...
Podobno większość z naszych snów nie zapisuje się trwale w pamięci, więc budząc się rano, nawet nie jesteśmy ich świadomi. Jednak od starożytności zwracano na nie uwagę, ponieważ były zarówno świadectwem oraz przemyśleniem na temat tego, co zdarzyło się w przeszłości, jak i projekcją oczekiwań, nadz...
Język angielski Poziom B1 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ – SŁUCHAJ - ĆWICZ CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Alice ...
W 1903 roku na łamach petersburskiego czasopisma Russkoje Znamia, a dwa lata później już jako oddzielna edycja książkowa, ukazały się Protokoły mędrców Syjonu. Wzbudziły ogromną sensację, zawierały bowiem teksty, z których wynikało niezbicie, że za wszelkie przewroty społeczne odpowiedzialni są ...

Poniżej prezentujemy fragment książki autorstwa Piotr Majda

Piotr Majda

Książę Życia

Jak swobodnie poznawać nowe kobiety i stać się charyzmatycznym mężczyzną

 

© Copyright by Piotr Majda

 

 

 

 

Wydawca: Self-publishing

 

 

Konwersja do epub A3M Agencja Internetowa

Cz. I – Książę ŻyciaWstęp

Po pierwsze dziękuje ci za zaufanie i zakup tej książki. Jestem pewien, że dzięki informacją, które tutaj znajdziesz nabierzesz wiatru w żagle i doświadczysz jak często małe i subtelne rzeczy mogą mieć olbrzymi wpływ na twoje życie.

Pierwsza część tej książki będzie twoją osobistą podróżą, która pozwoli ci odkryć twój potencjał oraz dokonać zmiany w najbardziej istotnych dla ciebie aspektach. Druga część pokaże ci jak stać się mężczyzną, który jest w stanie poznawać nieznane ci jeszcze kobiety. Zaproponuje ci zupełnie nowe podejście do tematyki damsko-męskiej, w którym polegasz na sobie i swoich umiejętnościach, a nie na chwilowych emocjach i technikach pełnych angielskich terminów.

Kiedyś, gdy zacząłem interesować się tematyką uwodzenia wręcz zmuszałem się żeby zawsze być w dobrym humorze i mieć dużo energii no bo przecież żadna dziewczyna nawet na mnie nie spojrzy, jeśli będę smutny i słaby. Kilka miesięcy temu coś zaczęło się jednak zmieniać.

Uświadomiłem sobie, że wcale nie muszę być jakiś, że te wszystkie ideały i wzory męskości, do których dążyłem nie są prawdziwe. Nie dla mnie. Dopiero, gdy zaakceptowałem to kim jestem i stałem się sobą, ale takim prawdziwym sobą, bez masek, udawania i chęci bycia ideałem dla kobiet lub kogokolwiek otrzymałem dar wolności. Dzisiaj żyję w zupełnie innym świecie niż kiedyś. W swoim świecie. Nie obowiązują w nim zasady, które są klatką dla większości ludzi, a szczególnie facetów. Gdy wszyscy w koło pięknej dziewczyny prężyli się, starali jak najlepiej wyglądać, chwalili się, a ja po prostu rozpoczynałem rozmowę i umawiałem się z nią na randkę. Był to dla mnie znaczący etap, dzięki któremu zauważyłem, że zrobiłem kosmiczny postęp w swoim życiu.

Gdy sytuacje dla innych nie do przeskoczenia dla mnie stały się po prostu błahostką zacząłem zauważać, że inni nie byli z tego zadowoleni. Mogłem się cofnąć i zostać w ich świecie, ale kto doświadczył, chociaż na chwilę prawdziwej wolności i bycia sobą ten wie, że nie ma większego szczęścia i poczucia siły. Dopiero gdy wyszedłem z tego dotychczasowego świata i wziąłem oddech zauważyłem tą bezsensowną grę, w której wręcz każe nam się być szczęśliwym, ale zasady są tak skonstruowane, że możemy jedynie za nim gonić bez możliwości jego osiągnięcia.

Nie graj więc w czyjąś grę, bo zasady będą na bieżąco zmieniane gdy tylko zaczniesz wychodzić na prowadzenie. Stwórz własną grę i własne zasady. Mam nadzieję, że ta książka, chociaż trochę zamiesza w twoim świecie.

Cele – po co, dlaczego i jak?

Cele i pasje. To dwie rzeczy, które wypadałoby w życiu mieć. I obydwie te rzeczy jest czasami cholernie ciężko znaleźć.

Cele to chyba jeden z najczęściej poruszanych tematów w rozwoju osobistym. Jest to jedna z najważniejszych kwestii w drodze do sukcesu. Nie wymieniam jej jako najważniejszej bo jest mnóstwo osób, które mają cele i ich nie osiągają. Jeżeli jednak nie wiesz do czego zmierzasz, nie będziesz również wiedział jak tam dojść. Sam cel nie gwarantuję ci sukcesu, ale jego brak gwarantuję ci porażkę.

Dlaczego jeszcze cele są tak ważne? Pewien podróżnik powiedział kiedyś, zapadło mi to mocno w pamięć, że najpierw trzeba znaleźć swoją życiowe drogę, odkryć swoje powołanie, a dopiero później zacznie pojawiać się stabilizacja czy partnerka na stałe. Coś w tym jest.

Gdy widzisz kogoś, kto chodzi bez celu i gdzieś się włóczy być może myślisz sobie, że ta osoba marnuje bez sensu czas, który mogłaby wykorzystać na coś pożytecznego. Tymczasem wiele osób, a nawet bardzo wiele osób, tak właśnie się zachowuję przez całe swoje życie.

Cele powinny być postawione w każdej dziedzinie, w której chcesz coś osiągnąć, coś poprawić, zmienić. Wymienia się 5 najważniejszych takich jak: cele osobiste, cele dotyczące rodziny i związków, cele finansowe, cele dotyczące kariery i interesów, cele dotyczące zdrowia. Na początek ustal sobie cele, które są dla ciebie najbardziej istotne, które naprawdę będą cię napędzać. Jak zobaczysz o co w tym wszystkim chodzi to jestem pewien, że zajmiesz się ustaleniem celów również dla pozostałych dziedzin swojego życia.

Kiedyś zanim jeszcze w ogóle wiedziałem coś więcej o celach, otwierałem na komputerze notatnik i zapisywałem pusty dokument w nazwie podając to, co chciałem osiągnąć. W nazwie, ponieważ nie musiałem wtedy nawet otwierać tych plików. Wystarczyło, że przeglądałem ten folder i automatycznie widziałem, co i jak. Z ciekawości poszperałem w starym komputerze i udało mi się znaleźć 3 takie pliki. Nic nie zmieniałem, wklejam tak jak było: „Gdy tylko chce czuje sie niesamowicie, jestem władcą swoich emocji, wzbudzam u wszystkich głębokie zainteresowanie, rozmowy ze mną są pasjonujące i przesycone emocjami, jestem taki, jaki chce być”; „Gdy chce zacząć rozmawiać z ekstra dziewczyną najpierw się uśmiecham potem cześć! i już gadka leci, jestem dla kobiet szczególnie pięknych najlepszym mężczyzną, partnerem jakiego spotka!!”’; „Wśród nowych osób czuję się tak pewnie i swobodnie jak Rihanna na scenie”.

Jak widzisz nie były to jakieś piękne i tajemne sformułowania. Wiedziałem w czym miałem problem, a te teksty pobudzały moją wyobraźnie. Dzięki nim byłem w stanie wyobrazić sobie, że to może być moja rzeczywistość. Pokazywały mi, nad czym powinienem pracować, aby stać się taki, jaki chcę być.

Cele powinny być zapisane tak jakby to, co chcesz osiągnąć już się wydarzyło, czyli w stylu: jestem, mam, zdobyłem etc. Możesz poeksperymentować z formą zapisywania celów, ale zdaniem wielu osób, w tym również moim, taka forma teraźniejsza najbardziej działa na wyobraźnie i jasno pokazuję do czego się dąży. Polecałbym ci również aby wziąć kartkę i długopis i zapisać wszystko własnoręcznie. Co jakiś czas rewiduj tą listę. Może coś jednak nie jest tak naprawdę twoim celem, a może pojawił się jakiś nowy? Odkrywając swoje cele lepiej się poznajesz i odnajdujesz prawdziwego siebie tak więc to normalne, że na początku ta lista może ewoluować. Gdy już będziesz miał ogólną listę celów możesz je również posegregować według czasu. Podzielić ją na cele tygodniowe, miesięcznie, roczne i kilkuletnie. Cele krótkoterminowe dają ci stałą motywację i dostarczają bieżących sukcesów. Cele długoterminowe pokazują ogólny kierunek, w którym zmierzasz.

Najlepsze jest to, że wtedy bardzo szybko osiągnąłem wszystko to, co sobie zapisałem. Z jakiś powodów miałem przerwę w ich przeglądaniu, dlatego gdy do nich wróciłem byłem z siebie bardzo zadowolony i zdumiony, że chyba przy każdym z nich mogłem powiedzieć – tak jest!

Oczywiście te teksty były dla mnie taką linią mety, ale aby do niej dotrzeć musiałem sporo nad sobą pracować. Spojrzałem przy okazji na notatki, które robiłem w tym okresie z różnych książek, stron internetowych, forum, własnych spostrzeżeń etc. i nawet nie sądziłem, że tyle tego powstało. Sporządziłem w tym czasie 328 notatek! Dla porównania moje bieżące notatki z całych ostatnich dwóch lat nie przekroczyły nawet 100 (dokładnie 98).

Powiem to tylko po to, aby się upewnić, że to wiesz. Cele bez pracy nigdy nie staną się osiągnięciami. Cel to punkt w który mierzysz, ale musisz mieć odpowiednie narzędzia i umiejętności aby go trafić i musisz ich używać.

Moje katowanie tego tematu wynika z bardzo prostego powodu. Podczas rozmowy ze znajomymi, którzy mocno zaczęli narzekać na pracę, czas wolny i wszystko inne, zapytałem: Powiedzcie mi szczerze, nigdy nie mieliście tak, że dzięki jakiemuś wyzwaniu zrywaliście się z łóżka jeszcze przed budzikiem, pracowaliście po nocach nad czymś, byliście czymś tak totalnie zafascynowani, że po prostu ta energia was rozpierała i czuliście, że tak chcecie żyć? Brak jakiejkolwiek odpowiedzi i oczy unikające kontaktu powiedziały mi wszystko.

Dodam tylko, że średnie wynagrodzenie w tym towarzystwie wynosiło mniej więcej 6 tys. zł, czyli o wiele więcej niż zarabia przeciętny polak. I mimo to ci ludzie nie czuli, że żyją, że idą we właściwym kierunku. Ich schemat to praca dom, a ich chęci to jednak coś więcej. Tylko widzisz chęci to za mało, tu potrzeba konkretów. Konkretnych celów i konkretnych działań. Chcenie to takie marudzenie w ładniejszym opakowaniu.

Być może ty również na to pytanie zareagowałbyś w ten sposób jednak czytasz tą książkę i wiem, że już nie długo sam doświadczysz jak wielką moc i radość niosą odpowiednie cele. Gdy wiesz czego chcesz świat ci sprzyja. Na pewno zauważyłeś już jak często zdarzały mi się jakieś „szczęśliwe zbiegi okoliczności”, gdy jasno wiedziałem czego chcę. To nie przypadek. Jeśli wiesz jasno i konkretnie czego chcesz i na tym się skupiasz jesteś jak magnes, który to wszystko przyciąga i dostrzegasz wszystko co może okazać się w tym pomocne. Tak właśnie działają cele.

Jak odnaleźć swoją pasję i stać się interesującym facetem?

Pasja to coś, co nadaję twojemu życiu barwę. To strażnik, który nie pozwala żebyś wpadł w życie przeciętne i schematyczne. Daję ci wiele możliwości rozwoju, kształtuję twój charakter. Czyni cię szczęśliwym. Nie wystarczyłoby stron w Wordzie, aby opisać jak wielkim szczęściem jest odkrycie swojej pasji i możliwość jej realizowania. Przejdźmy więc do konkretów.

Po pierwsze musisz przede wszystkim ustalić jakiś ogólny kierunek, w którym będziesz zmierzał. Są rzeczy, które lubisz, przynoszące ci radość, gdzie czas płynie szybko i są takie, które są dla ciebie nudne albo mało interesujące i nie mają dla ciebie większego znaczenia.

To tak jak z przedmiotami w szkole, jedni wolą polski inni matematykę. Co jest twoim kierunkiem? Boks czy szachy? MMA czy koszykówka? Taniec towarzyszki a może hip hop? Tworzenie filmów czy muzyki? Sam wiesz co jest dla ciebie interesujące i to jest właśnie ten pierwszy kierunek, który musisz znaleźć. Może być również tak, że jest coś, o czym jeszcze nie wiesz, a możesz to bardzo polubić. Dlatego też zachęcam cię do próbowania nowych rzeczy. Nigdy nie wiadomo czy nie zakochasz się od pierwszego wejrzenia w hokeju lub zapasach.

Jeśli masz już ogólny kierunek teraz musisz zacząć eksperymentować. Interesujesz się boksem, wydaję ci się świetną sprawą? Może już czas na pierwszą lekcję? Może obejrzałeś jakiś film o tańcu i powiedziałeś sobie, że też byś tak chciał? Sprawdź jak to wygląda w praktyce.

Mam znajomego, który gdy tylko obejrzy jakiś film przedstawiający jakąś pasję w ciekawy sposób natychmiast chcę być, w zależności od tematyki filmu, koszykarzem, tancerzem, bokserem, pilotem, itd. 😉

Widzisz, domyślam się, że przynajmniej w połowie tych dyscyplin zakochałby się od razu. Gdyby tylko spróbował.

To