Strona główna » Poradniki » Jak stworzyć udany związek?

Jak stworzyć udany związek?

5.00 / 5.00
  • ISBN:
  • 978-83-7859-206-8

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Kilka słów o książce pt. “Jak stworzyć udany związek?


Czy chciałabyś dowiedzieć się, jak być jeszcze wspanialszą partnerką? Jak czerpać radość ze związków i relacji w jakie wchodzisz? Jak być Boginią w sypialni, bez niepotrzebnych lęków i zahamowań?

A może znalazłaś już tego jedynego i zależy Ci na, by wasz związek był wartościowy, ciekawy i trwały?

- Nauczysz się, jak być szczęśliwą ze swoim obecnym partnerem

- Nauczysz się, jak budować pozytywne relacje z partnerem i jak pielęgnować miłość między wami

- Poznasz metody, dzięki którym będziesz szybko rozwiązywała konflikty między sobą, a partnerem

- Dowiesz się, w jakim stopniu facetowi zależy za tobie

- Poznasz najczęstsze problemy w związkach oraz sposoby ich rozwiązywania

Katarzyna Górska jest doradcą życiowym i trenerką rozwoju osobistego. Studiowała Stosunki Międzynarodowe oraz psychotronikę w Krakowie. Jej umiejętności w połączeniu ze sprawdzonymi technikami oraz doświadczeniem owocują wiedzą, którą dzieli się z innymi kobietami w swoich dwóch książkach.

Poza pracą w agencji reklamowej zajmuje się dystrybuują naturalnych suplementów diety: http://oczyszczanie-organizmu-z-toksyn.pl/ oraz masażami: http://relaks.superfood.pl/ i usługami doradczymi wykonywanymi za pomocą tarota i chiromancji.

Polecane książki

Tom Poligrafia i Papier - tom poświęcony rynkowi drukarń dziełowych oraz rynkowi papierów graficznych przeznaczonych do druku książek....
Książka ta nie jest typowym podręcznikiem metod statystycznych, w którym omawia się podstawowe albo zaawansowane metody statystyczne wykorzystywane do opracowywania wyników badań ilościowych w naukach społecznych, medycznych itp. Zwracam w niej uwagę przede wszystkim na problemy wynikające z niespeł...
Hybryda. Połączenie wierszy różnych inspirowanych ideą poetów wyklętych. Proza mająca formę pożegnania z przeszłością i zapowiadająca kolejne utwory....
Cristo Donakis chce dokupić do swojej sieci luksusowy hotel Stanwick Hall. Odkrywa, że w zarządzie tego hotelu jest Erin Turner, jego dawna kochanka, która zdradziła go i okradła. Cristo dostrzega szansę, żeby się odegrać. Stawia Erin warunek: nie wyjawi wydarzeń z przeszłości jej szefowi...
Achad Haam (właść. Aszer Gincburg) to jeden z najwybitniejszych XIX wiecznych publicystów-historiozofów żydowskich. Prezentujemy tu jego prace dotyczącą syjonizmu duchowego, który był pozornie przeciwieństwem syjonizmu politycznego, chociaż tak naprawdę, jedno rozumienie tej ideologii uzupełniało ro...
Minęło już dziewięć miesięcy od dnia, w którym detektyw Rocco Schiavone został karnie zesłany z Rzymu na północ Włoch do Aosty. Tym razem sprawa jest poważna: chodzi o niezgłoszone porwanie. Ofiarą jest osiemnastoletnia dziewczyna, córka miejscowego przedsiębiorcy budowlane...

Poniżej prezentujemy fragment książki autorstwa Katarzyna Górska

Jak stworzyć udany związek?

Katarzyna Górska

© Copyright by Katarzyna Górska

Projekt okładki: e-bookowo

Zdjęcie na okładce: Chroma Stock

Fotografia autorki: Agnieszka Wywiał

© copyright by wydawnictwo e-bookowo 2013

ISBN 978-83-7859-206-8

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości

bez zgody wydawcy zabronione

Wydanie I 2013

Konwersja do epub A3M Agencja Internetowa

WSTĘP

Książka, którą właśnie czytasz jest kontynuacją poprzedniej „Jak odnaleźć prawdziwą miłość?”, w której opisałam metody, które poznałam jakiś czas temu, a dzięki którym pozbyłam się negatywnego obrazu samej siebie i zmieniłam się w kobietę świadomej swej wartości. Odkryłam sposoby kierowania się swoją intuicją w podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji, zmieniłam swoje życie na lepsze, ciągle się rozwijałam i tryskałam niespożytą energią i tym wszystkim podzieliłam się w książce. Chciałam, aby każda kobieta stała się najlepszą wersją siebie i dążyła do korzystnych dla siebie zmian, by była świadoma i świadomie kierowała się wybierając dla siebie partnera życiowego.

Ogromną dla mnie radością był pozytywny odzew kobiet po przeczytaniu książki i zmiany, które u nich zaistniały. Dostawałam informację, że dzięki ćwiczeniom w książce niektóre z kobiet przebrnęły przez ciężki okres po rozstaniu z partnerem, oczyściły się i wzmocniły. Niektóre zrozumiały, jak ważne było pokochanie siebie i odkrycie swojej niepowtarzalnej atrakcyjności. Pisały, że dzięki „radom” w książce przewartościowywały swoje życie i skierowały je na odpowiednie tory, często kończąc toksyczną relację. Niektóre pisały, że książka pozwoliła im znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie i odnaleźć szczęście w życiu.  

Osiągnęłam więc swój cel, ponieważ inspiracją do napisania poprzedniej książki były kobiety, które dość często spotykałam na swojej drodze, a które popełniały podstawowy błąd, jeśli chodzi o budowanie relacji z partnerem – skupiały się tylko na obiekcie swojego uwielbienia, jako na wybawcy od wszelkich doczesnych problemów zapominając zupełnie o sobie. To się działo zarówno przed ich poznaniem, jak i w trakcie znajomości. Niestety wkrótce okazywało się, że w wymarzony facet nie potrafił uszczęśliwić wciąż skwaszonej kobiety, która ciągle miała do niego o coś pretensje. Kończyło się jej słowami typu: „znów wielki niewypał”, „wszyscy faceci są tacy sami” etc.

Ja chciałam tą sytuację odwrócić i pokazać kobietom, że jeśli nie „popracują nad sobą” to ich związki ciągle będą tak wyglądać, a one wciąż będą nieszczęśliwe. Chciałam, żeby zrozumiały, iż do spotkania tego jedynego nie mogą siedzieć w fotelu z kotem na kolanach i jeść batony tylko wziąć swoje życie w garść i zrobić coś konstruktywnego. Pragnęłam, aby nie uzależniały swojego szczęścia od partnera, który ma za nie wszystko załatwić. Chciałam uświadomić dziewczynom, że dzięki odkryciu swojej nowej pasji, swoich walorów, nauczeniu się ich eksponowania i bycie spełnioną kobietą staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla mężczyzn, których spotkają na swojej drodze i to one będą wybierały najlepszego spośród nich, a nie będą „brały, co im życie przyniesie”.

Piszę o tym wszystkim, ponieważ mocno wierzę w to, iż „zanurzenie się w sobie” jest pomocne w budowaniu trwałej i szczęśliwej relacji. Pewnie i Ty to wiesz, że aby stworzyć naprawdę udany związek trzeba najpierw mocno polubić siebie, zaakceptować i żyć w szczęściu zanim pojawi się „mężczyzna marzeń”. Jeśli jednak twoje życie Cię nie satysfakcjonuje i z upragnieniem wyczekujesz, aby facet zjawił się w nim i uwolnił Cię od wszystkich kłopotów to zanim zaczniesz czytać tą książkę – zainwestuj w siebie i kup poprzednią. Zaoszczędzisz sobie złamanego serca, łez i nie będziesz siebie w kółko pytać – „ co znowu nie wyszło?”. Jeżeli czujesz z jakiegoś powodu ból to nie wyobrażaj sobie, że on zniknie za pomocą czarodziejskiej różdżki. Po prostu się nie oszukuj i zrób porządek w swoim życiu.

Reakcje