O Nas

Serwis ebooky.pl to jedna z największych baz informacji o książkach, ebookach oraz audiobookach w Polsce. Nasza wyszukiwarka powstała z myślą o wszystkich wielbicielach tekstu pisanego, ponieważ ułatwia wybór odpowiedniego sklepu, gdzie można nabyć konkretny tytuł w najlepszej cenie.

Nasz system przez 24-godzinny dziennie, 365 dni w tygodniu odświeża informacje na temat książek dostępnych w bazie. To daje nam pewność, że mamy najświeższe dane w sieci, a nasi użytkownicy najpewniejsze informacje.

Przechowujemy w bazie tysiące informacji na temat książek, każdy wpis zawiera informację między innymi takie jak: tytuł, autor, wydawnictwo, datę wydania, numer ISBN oraz kategorię.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić książkę, o której myślisz już od kilku dni, to wystarczy, że wpiszesz jej tytuł lub numer ISBN w naszą wyszukiwarkę a w ciągu kilku sekund, będziesz w stanie podjąć właściwy wybór.

Ebooky to również wyszukiwarka, która pozwala ci na znalezienie, podejrzenie i polecenie sklepu gdzie kupisz i pobierzesz na dowolne urządzenie dowolny tytuł. Nasze roboty nieustannie skanują sieć i dodają oraz aktualizują istniejące już dane. Nasza aplikacja pozwoli Ci na filtrowanie e-booków po takich parametrach jak kategoria, autor, wydawnictwo, język czy też popularność. Serwis jest bardzo dobrze zoptymalizowany, co za tym idzie — bardzo szybki. Posiadamy zaawansowany system rekomendacji, więc jesteśmy w stanie polecić Ci zarówno książki, jak i audiobooki, które z pewnością przykują twoją uwagę.