Informacja: Serwis ebooky.pl to serwis dla miłośników książek, nie ma tutaj możliwości pobrania ich w nie autoryzowany sposób, wyświetlamy jedynie porównywarkę cen. Nie każda pozycja jest dostępna do zakupienia, jeżeli znalazłeś błąd napisz na adres: kontakt@ebooky.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby baza książek była aktualizowana.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące branży ebooków, napisz do nas poniżej. Ponadto, jeśli masz jakieś pytania lub wiadomości do zgłoszenia, daj nam znać! Cenimy Twoją prywatność i nigdy nie ujawnimy Twojej tożsamości lub informacji prywatnych osobom trzecim.

Jeśli jesteś agencją reklamową reprezentującą firmę, chętnie się odezwiemy! Wystarczy skontaktować się z nami w poniższym formularzu i możesz przesłać nam informację prasową lub zaplanować termin wywiadu.

Jak skontaktować się z administratorem serwisu?

Po prostu prześlij swoją wiadomość na adres kontakt[małpa]ebooky.pl (oczywiście [małpa] = @), pamiętaj, że na naszej stronie nie ma plików chronionych prawem autorskich lub linków, które do nich kierują, znajduje się natomiast sporo reklam i odnośników do programów partnerskich 🙂