Strona główna » Poradniki » World of Warcraft: Warlords of Draenor – poradnik do gry

World of Warcraft: Warlords of Draenor – poradnik do gry

4.00 / 5.00
 • ISBN:
 • 978-83-8060-122-2

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Kilka słów o książce pt. “World of Warcraft: Warlords of Draenor – poradnik do gry

World of Warcraft jest jedną z najpopularniejszych gier MMO na świecie, gra w nią obecnie ponad dziesięć milionów graczy. Poradnik ten przybliży w dziesięciu prostych krokach najnowszy dodatek do tej gry. Warlords of Draenor wprowadza do gry wiele znaczących zmian. Dotyczy to zarówno mechaniki, wprowadzenia nowych elementów rozgrywki, jak i nowego wątku fabularnego wraz z setkami zadań do wykonania. Część z tych elementów zostanie przedstawiona w poniższym poradniku. Z racji ograniczeń wynikających z formuły poradnika niektóre zagadnienia zostaną przedstawione w sposób dosyć ogólny, jednak na tyle czytelny, aby każdy gracz mógł je zrozumieć i wykorzystać w grze. Poradnik skierowany jest przede wszystkim do graczy mało doświadczonych, których przygoda z World of Warcraft rozpoczyna się od najnowszego dodatku lub tych, którzy chcą powrócić do gry po dłuższej nieobecności.

Poradnik World of Draenor w 10 prostych krokach zawiera:

 • Przedstawienie i omówienie Interface'u rozgrywki
 • Omówienie nowości wprowadzonych przez najnowszy dodatek
 • Przedstawienie świata Warlords of Draenor
 • Informacje i porady na temat tworzenia nowego bohatera
 • Przedstawienie procesu awansu jednej postaci na 90 poziom
 • Porady na temat wyboru profesji
 • Omówienie i przedstawienie nowego elementu rozgrywki - Garnizonu
 • Przedstawienie najważniejszych pojęć i skrótów używanych w grze
 • Krótkie przedstawienie możliwej współpracy z innymi graczami w Warlords of Draenor

Patryk Greniuk

Krok 1:Interface Gry

Czytelne przedstawienie wszystkich elementów Interface'u znajdujących się na ekranie. Z racji ich liczby i skomplikowania funkcji mogą stanowić problem dla niedoświadczonych graczy.

Krok 2: Nowości w Warlords of Dreanor

Krótkie przedstawienie zmian, które wprowadził najnowszy dodatek oraz konsekwencji, jakie za sobą niosą.

Krok 3: Świat Draenor

W tym rozdziale zostanie pokrótce przedstawiony nowa mapa, w której rozgrywa się rozgrywka. Przedstawiony zostanie krótki rys fabularny oraz podział mapy na prowincje.

Krok 4: Kreacja Postaci

Rozdział poświęcony tworzeniu nowej postaci. Przedstawione zostaną możliwe do wyboru rasy, przymierza, a także najważniejszy wybór - klasy postaci wraz z krótką charakterystyką.

Krok 5: Boost postaci do 90 lvl

Opis i przedstawienie przeprowadzenia podniesienia jednej, wybranej postaci do 90 poziomu. Przedstawienie jakie korzyści niesie za sobą boost postaci na poziomie 60 lub wyższym.

Krok 6: Profesje

Przedstawienie profesji występujących w grze. Podział na główne i pomocnicze. Krótkie opisanie procesu craftingu i najlepszego wyboru dla danej klasy.

Krok 7: Pierwsze Kroki w Warlords of Draenor

Rozdział ten zawierać będzie krótki opis pierwszej mapy, na której się znajdziemy, zdobywanie nowych czarów oraz talentów. Przedstawię co zrobić w pierwszej kolejności, aby gra była przyjemna i nie frustrowała nas swoją nieprzystępnością.

Krok 8: Garnizon

Rozdział ten poświęcony będzie krótkiemu przedstawieniu naszego garnizonu. Czym on jest, jakie pełni funkcje, co możemy w nim robić, a także jakie korzyści nam daje.

Krok 9: Słowniczek Gracza

World of Warcraft przez 10 lat swojego istnienia wykształcił specyficzne słownictwo, które może być niezrozumiałe nawet dla osób dobrze władających językiem angielskim. Przedstawię najważniejsze pojęcia oraz skróty, dzięki którym zrozumienie rozmów innych osób będzie łatwiejsze.

Krok 10: Współpraca z innymi graczami

W poradniku 10 kroków do gry World of Warcraft: Warlords of Draenor znajdziesz opis podstawowych elementów rozgrywki, a także informacje o nowościach z dodatku. Poznasz używane w grze pojęcia oraz dowiesz się czym jak zarządzać garnizonem.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • 4. Kreacja Postaci
 • 8. Garnizon
 • 6. Profesje
 • 9. Słowniczek gracza
 • 2. Nowości w Warlords of Draenor
 • 5. Boost postaci do 90 poziomu
 • 10. Dungeons
 • 7. Pierwsze kroki w Warlords of Dreanor
 • 3. Świat Draenor
 • 1. Interface gry

Polecane książki

Wypracowania - Stefan Żeromski "PrzedwiośnieOpisy wypracowań:Wpływ rewolucji na życie Cezarego Baryki. Wypracowanie omawia postać Cezarego Baryki, głównego bohatera „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Wpływ na postawę życiową prezentowaną przez tą postać miały idee rewolucjonistyc...
Przygodowe fantasy, ujawniające bogactwo słowiańskiej mitologii. Kiedy na Stary Las spada przeklęta mgła, pod wpływem której umierają rośliny, a zwierzęta zaczynają chorować, strażnicy kniei – leszy – obwiniają o to przybywających coraz liczniej ze wschodu ludzi. Jeden tylko Lelek, młody samotn...
Treść niniejszej książki stanowią wybrane przeze mnie wyjątki z dziennika, w którym zawarłem swoje refleksje i wrażenia z mojego marynarskiego życia. Ów wybrany zbiór obejmuje okres od 1963 do 1971 roku.Od tego czasu upłynęło sporo lat. Wysłużony „Dar Pomorza” został zastąpiony przez „Dar Młodzieży”...
Jasmine postanawia udowodnić sobie i rodzinie, że rozwód to nie koniec świata. Znajduje pracę w innym szpitalu, organizuje opiekę nad dzieckiem, stara się nawet prowadzić życie towarzyskie. Jej spokój burzy zauroczenie doktorem Devlinem. Oboje są przeciwnikami bliższych relacji w m...
Ruch socjalistyczny działający na ziemiach polskich przed 1918 r. gromadził w swych szeregach wierzących i niewierzących.. Ci pierwsi stanowili większość, a należeil tu głównie robotnicy, rzemieślnicy i chłopi. Niewierzącymi byli najczęściej inteligenci. Niezaleźnie od przekonań światopoglądowyc...
Will Montgomery, futbolista uwielbiany przez tłumy, nie przywykł, by kobieta mówiła mu: nie. A Megan, piękna przyjaciółka jego siostry, wydaje się nieczuła na jego męski czar.   Megan unika mężczyzn. Zakochać się znaczy cierpieć. Nie może jednak udawać, że nie myśli o Willu. Lecz jej przeszłość m...